Archivy

Úspěchy ve volejbalu vyššího gymnázia

V zimních měsících opět postupně proběhla kvalifikační okresní kola i následná krajská kola ve volejbalu dívek a chlapců VG. Obě naše družstva jako tradičně potvrdila v okresních kolech svoji kvalitu a bez ztráty jediného setu postoupila do kol krajských, konaných ve sportovní hale města Znojma.

Zde se naše chlapecké družstvo umístilo na celkovém třetím místě z 8 družstev, když po zápasech ve skupině nejprve v boji o finále podlehlo pozdějšímu vítězi Gymnáziu Šlapanice. Následně si pak v posledním utkání turnaje naši hráči poradili s Gymnáziem Vyškov.

Dívky si počínaly stejně dobře a obsadily taktéž celkové třetí místo. Ve skupině bohužel ztratily jeden důležitý set hned v prvním utkání s Gymnáziem Znojmo, a tudíž v semifinále narazily na pozdější vítězky z Gymnázia Matyáše Lercha z Brna, kterým ale byly boskovické dívky vyrovnanými soupeřkami. V boji o třetí místo naše dívky opět dominovaly a ukázaly, že byly předvedenou hrou druhým nejlepším týmem turnaje.

Oběma družstvům patří velké poděkování za jejich výkony a nádherné vyhrané poháry.

Družstvo chlapců: Jakub Odehnal, Roman Hlaváček, Jakub Přibyl (všichni oktáva), Petr Bohatec (2.C), Jan Juřík (2.B), Matyáš Toman, Adam Svoboda (sexta), Jan Přichystal (kvarta)

Družstvo dívek: Pavla Formánková (oktáva), Lenka Střížová, Iveta Meluzínová (4.B), Kristýna Dokoupilová (2.C), Hana Komárková, Anna Řezníčková (sexta), Michaela Šístková (2.B), Magda Trávníčková (1.C)

Za komisi TEV Ondřej Zika

Adresa
Budova školy Gymnázium Boskovice,
příspěvková organizace
Palackého náměstí 222/1
680 11 Boskovice
tel. 516 802 211
fax. 516 453 559
email: info@gymbos.cz
ID datové schránky: avnb89q
facebook:
IZO: 102007934