Úřední hodiny o prázdninách


Na stránky do sekce TEV, sportovní kurzy byly přidány informace k STK třetích ročníků.Kronika divadla poezie Kaňka na Gymnáziu v Boskovicích je k zakoupení v kanceláři gymnázia. Kronika stojí 250 Kč při osobním odběru, při zaslání poštou 350 Kč. Peníze se platí předem v hotovosti do pokladny GYBA v kanceláři školy nebo na účet Gyba 156647003/0300. Při platbě na účet je třeba zaslat na e-mail info@gymbos.cz jméno, datum platby a přesnou adresou dodání, tel. číslo. Kniha už je k dispozici.


Archiv

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Píši, tedy jsem“

Vzhledem k tomu, že minulý rok jsme si psaní do rájecké soutěže „Píši, tedy jsem“ užili, rozhodli jsme se zúčastnit i tentokrát. Naše díla byla porotou oceněna (viz výsledky), a proto jsme dne 29. 5. 2017 společně s paní profesorkou Jančíkovou navštívili Městský úřad v Rájci-Jestřebí, kam jsme byli pozvaní na slavnostní vyhlášení výsledků soutěže.

Stejně jako loni probíhalo vyhlášení v komorním duchu. Na programu bylo vyhlášení a ocenění vítězů, nato soutěžící představili úryvky ze svých děl. Na závěr přišla řada na čestného hosta. Byla to Ivana Havelková, spisovatelka pocházející z Boskovic, které první kniha vyšla v jejích pouhých třinácti letech. Byl nám odhalen střípek z mozaiky její spisovatelské kariéry – abychom se dozvěděli více, měli bychom se co nejdříve pustit do čtení jejích tematicky rozmanitých, zajímavých (a dle mého názoru čtivých a kvalitně napsaných) knih.

Dnešek jsme si velice užili. Já sama za sebe musím konstatovat, že setkání shledávám nejen velice příjemným, ale rovněž obohacujícím. Už se těším, co vymyslím na příští rok…

Chtěla bych poděkovat paní profesorce Jančíkové za to, že mi umožnila soutěže se zúčastnit, a samozřejmě pořadatelům a sponzorům soutěže. Jejich přístup je skutečně skvělý.

Tereza Halatová

Výsledky studentů naší školy

Poezie 16 – 20 let

2. místo: Petra Bačovská, 2. B

3. místo: Jiří Koplík, 2. B

Próza 16 – 20 let

2. místo: Tereza Halatová, 2. B

Adresa
Budova školy Gymnázium Boskovice,
příspěvková organizace
Palackého náměstí 222/1
680 11 Boskovice
tel. 516 802 211
fax. 516 453 559
email: info@gymbos.cz
ID datové schránky: avnb89q
facebook:
IZO: 102007934