PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2021/2022


PŘÍPRAVNÉ KURZY
Vážení rodiče, uchazeči o studium, informujeme vás, že vzhledem k nejisté epidemiologické situaci nebudeme pořádat přípravné kurzy.
Mrzí nás to, ale jsme omezeni pravidly upravujícími vstup třetích osob do škol. Na webových stránkách budeme postupně zveřejňovat aktuální informace k přijímacím zkouškám, odkazy s tipy na přípravu, odkazy na cvičné testy apod.
Děkujeme za pochopení.


OSLAVY VÝROČÍ ZALOŽENÍ GYMNÁZIA
Vážení rodiče, žáci, absolventi a přátelé Gymnázia Boskovice, vzhledem k mimořádným opatřením spojených se šířením nemoci covid 19 jsme se rozhodli přesunout den otevřených dveří u příležitosti 120. výročí vzniku naší školy z 24. 10. 2020 na 29. 5. 2021. Děkujeme za pochopení.


Archivy

Mezinárodní dětský festival v Kruševaci letos s primou online

Minulý rok se naše škola poprvé zúčastnila mezinárodního dětského festivalu v srbském Kruševaci. Vybraní zástupci loňské sekundy se na tuto akci připravovali již dlouho před odletem k srbským rodinám. Na samotném festivalu každý národ představil stát a město, odkud pochází, pomocí tance, zpěvu, hudby nebo charakteristického jídla. Naše skupina představila svou zemi výběrem typické lidové hudby spojené s předvedením národního tance – polky. Nedílnou součástí festivalu je také angličtina, kterou si díky nezbytné komunikaci s ostatními účastníky důkladně procvičíte.

Na letošním ročníku festivalu budou naši školu nově reprezentovat zástupci z primy. Ti naši zemi představí ve filmu, který se začal rodit na jejich adaptačním pobytu v Hodoníně. Film je plný momentek z prvního měsíce studia našich nejmladších u nás na škole, zpěvu, tance a angličtiny. I když primánci letos do Srbska bohužel neodletí, festivalu se přesto se svým filmem zúčastní – festival bude totiž poprvé probíhat online. Dobrá práce, primo!!!

Monika Kratěnová, Julie Sychrová, tercie

 

Adresa
Budova školy Gymnázium Boskovice,
příspěvková organizace
Palackého náměstí 222/1
680 11 Boskovice
tel. 516 802 211
fax. 516 453 559
email: info@gymbos.cz
ID datové schránky: avnb89q
facebook:
IZO: 102007934