Archiv

Florbalové soutěže nižšího gymnázia

V listopadu a prosinci proběhly okrskové a okresní florbalové soutěže nižšího gymnázia. Jako první se do boje pustili starší žáci a vedli si výborně, svou skupinu vyhráli a zajistili si postup do okresního finále. Po chlapcích hrála svůj okrsek děvčata, ta už tak úspěšná nebyla a po lítých bojích ze své okrskové skupiny do okresního finále nepostoupila. Podobně si vedli jejich mladší kolegové, kteří svou první florbalovou pouť zakončili také v okrskové skupině. Na okresním finále nás tedy reprezentovali pouze starší chlapci. Zápasy okresního finále měly vysokou úroveň, naši chlapci si vedli výborně a vybojovali krásné čtvrté místo, což je veliký úspěch.

Školu reprezentovali:

Starší žáci: Tomáš Bělehrádek, Martin Vašíček, Jiří Borek, Marek Vašíček, Václav Slavíček, Tomáš Zatloukal, Martin Sušil, Antonín Frajt (kvarta), Jiří Hrubý, Filip Sehnal, Petr Pravec, Vojtěch Dvořák (tercie) a Jan Foret (sekunda)

Starší žákyně: Edita Zemánková, Alžběta Lepková, Julia Cetkovská, Adéla Ženatová, Aneta Sojková, Zuzana Hrubá, Šárka Dvořáčková (kvarta), Adéla Kubinová, Anežka Slavíčková, Vendula Bosáková, Adéla Vymazalová, Lucie Dušilová (tercie)

Mladší žáci: Adam Všianský, Jiří Kašuba, František Liška, Jan Foret (sekunda), Daniel Šmída, Marek Loub, Radim Klíma, Jakub Šrámek, Vilém Pernica, a Vojtěch Zlámal (prima)

Všem žákům patří díky za vzornou reprezentaci školy.

Za předmětovou komisi TV Josef Vykoukal

Adresa
Budova školy Gymnázium Boskovice,
příspěvková organizace
Palackého náměstí 222/1
680 11 Boskovice
tel. 516 802 211
fax. 516 453 559
email: info@gymbos.cz
ID datové schránky: avnb89q
facebook:
IZO: 102007934