OSLAVY VÝROČÍ ZALOŽENÍ GYMNÁZIA

V letošním roce oslavíme 120. výročí existence školy. K tomuto významnému výročí plánujeme řadu zajímavých akcí.


Zájezd Anglie 2020
Doplatek (zbývající část celkové ceny) ve výši 5900 Kč posílejte do 20.3.2020 na účet 153403839/0300. Do poznámky uveďte jméno a příjmení žáka, třída. Jinak nebude možno platbu identifikovat.


Mimoškolní aktivity pro školní rok 2019 – 2020


Archivy

FLORBAL NIŽŠÍ GYMNÁZIUM

Hned tři turnaje absolvovali studenti nižšího gymnázia. Okrskové kolo odehráli studenti primy a sekundy v Blansku. Všechny zápasy byly poměrně vyrovnané, ale bohužel výsledkově se nám příliš nedařilo a konečné páté místo tomu odpovídá. Naopak obrovského úspěchu dosáhli studenti tercie a kvarty, když si v okrskovém kole hraném v Blansku zajistili postup do okresního finále v Jedovnicích.

Na okresní finále jsme jeli bez větších ambicí na umístění. Opak byl pravdou a s nadsázkou se dá říct, že vítězství bylo na dosah. V konkurenci osmi nejlepších základních škol okresu Blansko jsme si po prvních dvou utkáních zajistili postup z prvního místa ve skupině. V semifinále jsme na nájezdy porazili ZŠ Sloup. Ve finále jsme po prvním poločase vedli 2:0 nad ZŠ Sušilova Boskovice, nadějné vedení jsme však neudrželi, zápas skončil 2:2 a o vítězi opět rozhodovaly samostatné nájezdy. V těch jsme bohužel neuspěli a z vítězství a postupu do krajského kola se radoval náš soupeř. I tak se jedná o obrovský úspěch, druhé místo z takřka 25 škol je výborným výsledkem. Všem žákům patří dík za vzornou reprezentaci školy.

Školu reprezentovali:

mladší žáci – Kučera, Přibyl, Hlaváček, Odehnal, Patloka, Feruga (sekunda), Přibyl, Klement, Hrdlička, Kouřil, Novák (prima)

starší žáci – Mosler, Matuška, Jeřábek (kvarta), Staněk, Růžička, Meluzín, Petlach, Maňoušek, Fanta, Hanuška (tercie), Hlaváček (sekunda)

Za předmětovou komisi TEV Josef Vykoukal

Adresa
Budova školy Gymnázium Boskovice,
příspěvková organizace
Palackého náměstí 222/1
680 11 Boskovice
tel. 516 802 211
fax. 516 453 559
email: info@gymbos.cz
ID datové schránky: avnb89q
facebook:
IZO: 102007934