Archiv

Další sportovní úspěch

Pouhý den po úspěchu vyššího gymnázia v přespolním běhu ve Westernparku se vydala družstva nižšího gymnázia bojovat o skvělé výkony do nedaleké Žďárné.

Dle časového harmonogramu se do závodu jako první vydalo družstvo mladších dívek ve složení Ema Ryšávková, Adéla Pololáníková, Linda Sauerová, Veronika Zemanová (všechny prima), Zuzana Burešová a Natálie Horáková (obě sekunda). Úžasné druhé místo obsadila Ema Ryšávková a sedmé Natálie Horáková. Celkově dívky skončily těsně druhé a obdržely krásný pohár a diplom.

Následovala kategorie starších dívek. Adéla Kubinová, Adéla Vymazalová, Anežka Slavíčková, Lucie Dušilová (všechny tercie) a Eliška Dvořáčková (sekunda) si doběhly pro skvělé třetí místo, kdy největšího individuálního výkonu dosáhla Adéla Kubinová (7. místo).

V kategoriích chlapců, které následovaly, jsme na významné týmové umístění nedosáhli. Za zmínku ale stojí 16. místa Jana Foreta (sekunda) v kategorii mladších (dále závodili Vojtěch Zlámal, Vilém Pernica a Čeněk Krištof, všichni prima) a Martina Sušila (kvarta) ve starších (dále Jan Přichystal, Alex Petečel, Jiří Hrubý, všichni tercie).

Všem zúčastněným děkuji za předvedené výkony a těším se na příští rok.

Za komisi TEV Ondřej Zika

Adresa
Budova školy Gymnázium Boskovice,
příspěvková organizace
Palackého náměstí 222/1
680 11 Boskovice
tel. 516 802 211
fax. 516 453 559
email: info@gymbos.cz
ID datové schránky: avnb89q
facebook:
IZO: 102007934