Archiv

Kdo je kdo? Představujeme se navzájem.

Než mohla započít úplně první pořádná spolupráce našich žáků sexty a septimy a studentů z Bosny, museli jsme se navzájem představit. Samozřejmě, že nejjednodušší by asi bylo odkázat se navzájem na naše profily na Facebooku, tam se člověk vždycky dozví spoustu zajímavých informací. Občas až moc, proto jsme všichni měli za úkol vytvořit prezentaci, ve které každý sám sebe představil v pokud možno co nejlepším světle. Uváděli jsme svá jména, věk, zájmy, fotku a kontakt na sebe. Hádáte správně, nejtěžší bylo vybrat dostatečně reprezentativní fotku, protože na základě této prezentace a uvedených informací si studenti z Prnjavoru vybírali, s kým budou na našem konci dále spolupracovat ve skupince.

S výběrem jim jistě pomohla i videa, která jsme pro ně ve dvojicích (jak jinak než anglicky) natočili. Šlo v podstatě o jedno a to samé – zaujmout. Vzhledem k tomu, že na konec některých videí byly přidány i nepovedené záběry, se nám to určitě povedlo.
Ve skutečnosti předpokládám, že zvažovali i témata, která jsme jim ve videích nabízeli. V té době nám už totiž bylo jasné, že budeme spolupracovat dále v projektu, který se bude týkat médií, a každá z dvojic na naší straně si vybrala určitou tématiku, např. televizní zprávy apod.
Po této první výměně prezentací a videí jsme už tedy získali hrubou představu jeden o druhém a byli jsme připraveni na další spolupráci.

Adéla Kožoušková, sexta

Adresa
Budova školy Gymnázium Boskovice,
příspěvková organizace
Palackého náměstí 222/1
680 11 Boskovice
tel. 516 802 211
fax. 516 453 559
email: info@gymbos.cz
ID datové schránky: avnb89q
facebook:
IZO: 102007934