Na stránky do sekce TEV, sportovní kurzy byly přidány informace k STK třetích ročníků.Kronika divadla poezie Kaňka na Gymnáziu v Boskovicích je k zakoupení v kanceláři gymnázia. Kronika stojí 250 Kč při osobním odběru, při zaslání poštou 350 Kč. Peníze se platí předem v hotovosti do pokladny GYBA v kanceláři školy nebo na účet Gyba 156647003/0300. Při platbě na účet je třeba zaslat na e-mail info@gymbos.cz jméno, datum platby a přesnou adresou dodání, tel. číslo. Kniha už je k dispozici.


Archiv

Adaptační pobyty 2017

Příchod do nového kolektivu je náročným krokem v dosavadním životě mladého člověka a ne pro každého je to krok jednoduchý. I z tohoto důvodu pořádá naše škola adaptační pobyty.

Žáci primy, 1.B a 1.C měli možnost strávit pár dní v nádherném prostředí Hodonína u Kunštátu. Program byl naplněný různými aktivitami na podporu stmelení kolektivu. Komunikace a spolupráce se prolínala celým kurzem. Třídy si vymyslely a nastavily svá třídní pravidla – to, jak se k sobě v kolektivu chtějí chovat. Žáci si například napsali také odkaz, který jim bude předám na konci studia. Důležitou součástí byla pravidelná reflexe proběhlých aktivit. Důraz byl kladen na to, aby nově získané poznatky kurzu dokázali využít v třídním kolektivu i v životě.

Třídy mají nyní první větší společné zážitky, na kterých mohou stavět.

Držím všem novým žákům pěsti, aby se jim na naší škole líbilo!

Lenka Ošlejšková, školní psycholožka

Adresa
Budova školy Gymnázium Boskovice,
příspěvková organizace
Palackého náměstí 222/1
680 11 Boskovice
tel. 516 802 211
fax. 516 453 559
email: info@gymbos.cz
ID datové schránky: avnb89q
facebook:
IZO: 102007934